محل تبلیغات شما

احساس میکنم دارم روزها و ساعت ها رو از دست میدم . دلم میخواد یه کارایی انجام بدم اما وقت نمیکنم یا گاهی تنبلی میکنم ، یه وقتایی خیلی خسته میرسم خونه و تا کارای روتین رو انجام میدم، وقت خوابه.

هی تو ذهنم برنامه میریزم که حتما هرروز  مدیتیشن کنم یا حداقل یه دعای کوچیک، یه حرکت در راستای مسیر معنوی انجام بدم ، اما سرکار که انقد شلوغم به چیز دیگه ای وقت نمیرسه ؛ وقتی هم که باهمسرجان میرسیم خونه یکم درس می خونیم یکم کارای خونه رو با هم انجام میدیم دیگه شده ساعت ۱۰-۱۰:۳۰ و بدنم خسته س و دلم میخواد یکم استراحت کنم . و باز مث روز گذشته هیچ حرکت مثبت معنوی ای انجام نمیدم و فقط برنامه ش تو ذهنم باقی می مونه .

و دوباره روز بعد .

این که پیرزن پیرمرد ها وقتی میخوان دعا کنن میگن "خدا به عمرت برکت بده" همینه ها، اینکه خدا کمکمون کنه از ۲۴ ساعت بهره ی بیشتری ببریم . 

بعضیا واقعا انگار ۲۴ ساعتشون دوبرابر ۲۴ ساعت ماس.کلی کار میکنن تو همون ۱روزی که ما هیچ کاری نمیکنیم .

گاهی فکر میکنم اگه بخوام بچه داشته باشم چی میشه . هنوز فقط خودمم و امیر ، کلی وقت کم میارم.

خلاصه الان یه حسرت کوچیک ته دلمه که چرا مدیتیشن و دعا و . انجام نمیدم. این تا حدودی احساس خسران بهم میده.

خدا به عمرمون برکت بده که بهترین بهره رو از زمان و منابعمون ببریم.

کاش بتونم از ته دل ببخشم...

اندک اندک میرسد ...

حرفهای من با خودم

انجام ,یه ,رو ,وقت ,تو ,خونه ,انجام بدم ,دلم میخواد ,رو از ,انجام نمیدم ,تو ذهنم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

پدیدهِ مِعماری